Avapoolaja ilusti vastu pidanud Eestile lõid teisel mängupoolel värava Rafael van der Vaart 47., Robin van Persie 72. ja Ruben Schaken 84. minutil.

Eestil avanes suurepärane võimalus värav lüüa 0:2 kaotusseisus, kuid paraku lõi Martin Vunk väravavahiga üks-ühele pääsedes üle värava.

Eesti koondis alustas kohtumist koosseisus Sergei Pareiko, Enar Jääger, Igor Morozov, Ragnar Klavan, Taijo Teniste, Sander Puri, Martin Vunk, Konstantin Vassiljev, Dmitri Kruglov, Hendrik Ojamaa ja Andres Oper.

Päev algas Amsterdami reisinud Eesti fännide jaoks kõigepealt kell 14 sõprusmänguga Hollandi fännide vastu. Mängiti 2x45 minutit nagu päriselt ning seekord tuli paraku eestlastel vastu võtta 3:5 kaotus.

Mängu ajal jagasid oma ekspertarvamusi Delfiga staadionil viibiv Aivar Pohlak, Tallinnas pubist mängu jälgiv Aet Süvari ning kodus teleka ees omadele kaasa elav FC Flora mängija Markus Jürgenson. Kohapealseid tähelepanekuid staadionilt torkas vahele Gunnar Leheste. Loe alltoodud blogist!