Flora võitis kohtumise koguni 7:0. Avapoolaja järel juhiti kahe väravaga, kui tabamused said kirja Mihkel Ainsalu ja Konstantin Vassiljev.

Teisel poolajal jätkus Flora hea hoog ning võrku sahistati veel viiel korral. 56. ja 60. minutil oli täpne 34-aastane Kams, kolm väravat lisasid veel Martin Miller, Herol Riiberg ja Henri Järvelaid.

Floral on üks voor enne Premier League'i lõppu kindla liidrina koos 87 silma. Kuressaare paikneb 23 punktiga kaheksandal real. Viimases voorus sõidab Flora külla Maardule, Kuressaare võõrustab Narva Transi.

Päeva esimeses kohtumises alistas Viljandi Tulevik 2:1 Maardu. Viljandile tõid võidu Kaimar Saagi ja Tanel Langi tabamused, külaliste auvärava eest hoolitses Anton Aristov. Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi.