Flora alistas kindlalt FC Viljandi 3:0. Viljandi pidas vastu terve poolaja, kuid teisel poolajal lagunes mäng. Väravad said kirja Valeri Minkenen, Nikolai Mašitšev, Zakaria Beglarišvili.

Meistriliiga viimane klubi Trans alistas Tartu Tammeka 2:1. Transi viis esimesel poolajal juhtima Sergei Kazakov, 43. minutil viigistas seisu Georgi Ivanov. Võiduvärava lõi teisel poolajal Sergei Leontovitš.

FC Flora – FC Viljandi:

Kaks poolfinalisti selgub ka kolmapäeval. Paide Linnameeskond võõrustab kell 18.00 Pärnu Linnameeskond Esiliigast. FC Flora II samuti Esiliigast võtab samal ajal mõõtu FC Levadialt.

Eesti karikafinaal toimub 26. mail kell 17.00 A. Le Coq Arenal. Kell 17.00 algavale finaalmängule eelneb kahe tunni jooksul professionaalne lavastus koos uue hooaja karikaloosi, lõppeva hooaja läbimängimise, audiovisuaalsete vahepaladega ja muu põnevaga!

24. aprill kell 18.00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli 4, Narva)
NARVA JK TRANS (ML) – TARTU JK TAMMEKA (ML)
Loe lähemalt: Narvas kohtuvad Meistriliiga kaks päramist