Infonet asus juhtima 31. minutil, kui Dmitri Kruglov realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Kodumeeskonna eduseis püsis 88. minutini, mil Florale päästis viigipunkti Albert Prosa värav.

Teises tänaõhtuses mängus sai Tartu Tammeka kodus koguni 4:0 jagu Sillamäe Kalevist. Tartlaste väravad lõid Kristjan Tiirik (2), Kaarel Kiidron ja Kevin Rääbis. Külalised lõpetasid kohtumise üheksakesi - 44. ja 49. minutil saadeti platsilt minema vastavalt Maksim Poponov ja Igor Dudarev.

Esimesed punktid loovutanud Infonetil on viie vooru järel 13 punkti, Tammeka tõusis 10 silmaga teiseks, tiitlikaitsja Floral on neljandana 8 ja Sillamäel kuuendana 5 punkti (Tabeliseis).

Laupäeval kell 16.00 on Sportland Arenal viienda vooru teises keskses mängus vastamisi Tallinna FC Levadia (8 punkti) ja Nõmme Kalju (9p).