Flora poolelt tegi 36. minutil skoori Rauno Sappinen, 77. minutil lõi ta mängu teise värava. Kaks minutit hiljem muutus Flora seis veelgi kindlamaks, sest Kalevi mängija Hannes Anier sai teise kollase kaardi ja pidi platsilt lahkuma. Lõppseisu vormistas esimesel lisaminutil Michael Lilander.

Samal ajal peetud teises kohtumises suutis Kuressaare koduväljakul Narva Transi vastu 0:2 kaotusseisu 3:2 võiduks pöörata.

Trans alustas mängu hästi. 6. minutil oli täpne Roman Nesterovski ja 40. minutil Sadio Tounkara. 42. minutil vähendas Otto-Robert Lipp kaotusseisu ja 49. minutil suutis Silver Alex Kelder viigistada. 80. minutil lõi Kuressaare võiduvärava Joonas Soomre.

Päeva kolmandas matšis alistas Tartu Tammeka võõrsil Tallinna Legioni 1:0. Ainsa värava lõi 12. minutil Tauno Tekko penaltist.