Flora viis 15. minutil karistuslöögi järgsest olukorrast juhtima Rauno Alliku, 44. minutil sepistas Kalju viigivärava Alo Bärengrub. 49. minutil teenis Tihhon Šišov esimese kollase kaardi ja kinkis Florale penalti, mille realiseeris Andre Frolov. 59. minutil vormistas lõppskoori üksinda kaitsest ründesse "purjetanud" Markus Jürgenson.

84. minutil sai Šišov juba ka teise kollase ning pidi väljakult lahkuma.

Kalju peatreener Igor Prins: „Laupäeval ootab ees suur trall ja pidu karikafinaali näol, mis on juba nime poolest kõlavam mäng. Mai on meile olnud tihe kuu, kuid usun, et meeskond on suutnud end laupäevaks õigesti häälestada. Hooaega alustasime kunstmurul, nüüd aga kolisime murule ning harjumine võtab aega, kuid kõik tahavad ja püüavad laupäeval hästi mängida ning läheme võidule!“

Tallinna FC Flora peatreener Marko Lelov: „Karikafinaal on ikkagi suur pidupäev. Ma arvan, et me peamegi võtma seda kui ühepäevast väljakutset. Väljaku peal saab määravaks see, kui emotsionaalselt, kui hea kirega ja kui hea tundega me mängime. Mäng käib selle peale, kes tol päeval suudab õigeid asju teha õigel ajal ja selle võidu ära võtta. Et 1:0 hooaja alguses Kaljut võitsime, annab muidugi eneseusku. Iga võit, mis võidad, annab kindlasti juurde. Samas ei tohi seda tunnet kuritarvitada. Igast võidust tuleb järeldused teha ja edasi minna. Tuleb palju rahvast, pigem on pidupäev ja tuleb nautida seda väljakul olekut. Karikafinaali iga mees võib-olla igal aastal mängida ei saagi.“