Mõlemad meeskonnad jahivad tänavu medalit ja mäng oli ettearvatult tuline. Oleg Valov avas skoori juba 1. minutil viies Infoneti ette. Sillamäe suutis avapoolaja lõpuks omakorda juhtima minna 2:1, täpsed olid 27. minutil Pavel Aleksejev ja 44. minutil Jevgeni Kabaev.

Teisel poolajal hasartne ja resultatiivne võitlus jätkus. Infonet jõudis väga lähedale kolmele võidupunktile, kui 88. minutil tegi Kassim Aidara seisuks 3:2. Kusjuures vähemusest, 84. minutil teenis teise kollase kaardi ja eemaldati mängust Kouadio. Aga temagi lõi Infoneti kasuks oma värava ära ja seda 71. minutil. Lõppsõna jäi siiski Sillamäe Kalevile ning 90. minutil vormistas Igor Dudarev seisuks 3:3.

Liigatabeli liider FC Flora alistas Sander Posti 13. minuti tabamusest Tartu JK Tammeka 1:0. Florale kuklasse hingav Nõmme Kalju oli 3:0 parem Paide Linnameeskonnast. Kaks väravat lõi Kalju kasuks Hidetoshi Wakui (62. ja 72. minutil) ja ühe Janar Toomet (38. minutil). Jõhvi Lokomotiv kaotas kodus Narva Transile 0:2.

Pühapäeval algusega kell 16 mängivad Kadriorus Tallinna FC Levadia ja Tallinna Kalev.