Flora alustas kohtumist paremini ja pääses juba 12. minutil juhtima, kui täpne oli Vlasi Sinjavski. Resultatiivse söödu sai kirja Konstantin Vassiljev. Rohkem väravaid esimesel poolajal ei löödud.

Mark Oliver Roosnupp suutis 67. minutil kohtumise seisu viigistada, kusjuures Roosnupp sekkus mängu alles paar minutit varem vahetusest. Levadial oli võimalus ka juhtima minna, kui kastis tehti viga Nikita Andrejevile. Joao Morelli aga eksis penaltil.

Viimane sõna jäi Florale, kellele tõi võidu Erik Sorga tabamus 82. minutil.

Flora jätkab pärast kaheksat vooru täiseduga, olles kogunud 24 punkti. Levadia jääb kolme punkti kaugusele. Kolmandal kohal paiknev Paide Linnameeskond, kes tegi täna 2:2 viigi Viljandi Tulevikuga, on noppinud 14 silma. Viljandi eest olid täpsed Rasmus Alles ja Kaimar Saag. Paide eest lõi kaks väravat Sander Sinilaid.