Kahe mängu kokkuvõttes pääsesid tulemusega 1:0 edasi iirlased, kes kohtuvad nüüd FC Kopenhaageniga.

FC Flora - Shamrock Rovers 0:0 (1. mäng 0:1)

2. poolaeg:

90.+3. minut. Mäng on läbi. Shamrock pääses kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 1:0 järgmisse ringi.

90.+1. minut. Floral saab paarikümnelt meetrilt karistuslöögi. Luts lööb palli üle värava.

86. minut. Jürgenson sõidab McCormackile jalgadesse ja näeb enda ees kollast kaarti.

83. minut. Shamrocki mängija pääseb karistusalas peaga vabalt löögile. Pedõk tõrjub palli üle otsajoone nurgalöögiks.

75. minut. Turneri pealelöök lendab üle värava.

74. minut. Mašitšev spurdib vastaste kaitsjatest mööda, pääseb trahvikasti vasakust servast löögile, kuid pall veereb iirlaste värava paremast postist napilt mööda.

66. minut. Turner niidab Flora karistusalas Mošnikovi maha ja teenib kollase kaardi.

62. minut. Henri Anier saab kollase kaardi.

61. minut. Shamrocki nurgalöök. Pall suunatakse Omanile, kelle pealöögi Pedõk püüab.

53. minut. Mošnikov lööb 30 meetrilt peale. Pall läheb väravast mööda.

50. minut. Shamrocki mängija pääseb Flora trahvikastis peaga löögile, pall lendab napilt väravast mööda.

1. poolaeg:

45.+2. minut. Avapoolaeg on läbi.

37. minut. Iirlaste nurgalöök. Pall riputatakse värava ette. Omavhaelises võitluses langevad murule Pedõk ja Turner. Flora väravavahti tuleb tohterdada, mees saab õnneks aga jätkata.

35. minut. Stevens venitab aega ja saab kollase kaardi.

25. minut. Kelly keerutab palli vasakult äärelt pisut üle värava.

14. minut. Mošnikovi pealelöök karistusala joonelt läheb väravast napilt mööda.

10. minut. Alliku peabki väljakult lahkuma. Teda asendab Dupikov.

6. minut. Alliku saab vigastada. Pole kindel, kas mees saab jätkata.

3. minut. Lutsu pealelöök lendab üle värava.

Algkoosseisud:

FC Flora: 1-Stanislav Pedõk, 9-Rauno Alliku, 10-Sergei Mošnikov, 11-Siim Luts, 14-Henri Anier, 16-Markus Jürgenson, 18-Nikolai Mašitšev, 19-Gert Kams, 22-Nikita Baranov, 24-Karl Palatu, 41-Valeri Minkenen.
Varus: 21-Aiko Orgla, 4-Aleksei Jahhimovitš, 5-Meelis Peitre, 8-Hannes Anier, 20-Alo Dupikov, 25-Andre Frolov, 49-Zakaria Beglarišvili.

Shamrock Rovers: 1-Alan Mannus, 2-Pat Sullivan, 3-Enda Stevens, 4-Craig Sives, 9-Gary Twigg, 14-Dean Kelly, 17-Ken Oman, 18-Chris Turner, 20-William Dennehy, 21-Ronan Finn, 22-Conor Mccormack.
Varus: 16-Ryan Thompson, 5-Dan Murray, 6-Stephen Rice, 7-Gary McCabe, 8-Stephen O'Donnell, 11-Claran Kilduff, 19-Gary O'Neill.

Peakohtunik: Dimitar Meckarovski
Abikohtunikud: Dusko Miloseski, Dejan Kostadinov
Neljas kohtunik: Marjan Markoski (kõik Makedoonia)

Enne mängu:

Iirimaal kaotas Flora 0:1. Edasipääs oleks Eesti klubile maiuspalaks, kuna järgmise ringi vastaseks oleks Taani tippklubi FC Kopenhaagen.

Kas Flora suudab koduväljakul paremat mängu näidata kui võõrsil ja pääseb järgmisesse ringi? Kohtumine algab kell 18.45.