Flora viis 16. minutil penaltis juhtima Nikolai Mašitšev, 28. minutil Rejal Alijev viigistas. Koduväljaku eelist omanud Tallinna Kalev lõpetas kohtumise vähemuses, kuna teisel üleminutil eemaldati teise kollase kaardiga Elbasan Kabashi.

Flora võinuks vabalt kohtumise ka kaotada. 63. minutil päästis meeskonna halvimast väravavaht Stanislav Pedõk, kes tõrjus Mistuyama löödud penalti. Floral on tabelis 47 punkti. Liidrist Nõmme Kaljust jäädakse ühe enam peetud mängu juures maha 6 punktiga.

Teistes tänastes kohtumistes alistas liigatabeli teine Tallinna Levadia võõrsil 5:0 FC Viljandi. Suuremaks väravatesajuks läks teisel poolajal kui kahel korral olid täpsed Rimo Hunt ja Albert Taar. Levadial on tabelis 51 punkti ja ainsa meeskonnana jätkatakse kaotuseta.

FC Kuressaare alistas koduväljakul 3:2 Tartu Tammeka. Võitjate väravad lõid Mairo Tikerberi, Amor Luup ja Andre Ilves.

Paide Linnameeskond alistas 2:0 Sillamäe Kalevi, väravad 31. minutil Lauri Varendilt ja 65. minutil Carl Tubarikult.