Sissejuhatus mängule tehti suurepärane. Sander Post viis floralased 11. minutil 1:0 juhtima. Esimene poolaeg kodumeeskonna üheväravalises eduseisus ka lõppes.

Teise poolaja viimasel veerandtunnil, täpsemalt 79. minutil vastased viigistasid ning olid ülirõõmsad. Selliselt seisult kordusmängule minna on Albaania klubile paljulubav.

Eesti jalgpalliklubid Narva Trans ja FC Levadia pidid Euroopa liiga eelringi avakohtumistes kaotuseid tunnistama.

Narva Trans pidi Lilleküla staadionil vastu võtma 0:3 kaotuse Rootsi klubilt Gefle.

FC Levadia mängis võõrsil Walesi klubi Bala Towniga ja kaotas neljandal minutil löödud väravast 0:1.

Eelringi mänge alustasid üldse 76 klubi. Korduskohtumised toimuvad 9. - 11.juulini.

Flora läheb võidu korral järgmises ringis vastamisi paari Libertas (San Marino) ja Sarajevo (Bosnia ja Hertsegoviina) mängu võitjaga. Narva Transi ootab edu korral Küprose klubi Anorthosis, FC Levadiat Rumeenia teise koha meeskond Pandurii Targu Ji.