Kohe esimestest pallipuudetest oli selge, et tegemist on mäekõrguse tasemevahega. Tervelt kolm vastasmängijat lahkusid kübaratrikiga. Vastased lõid Pärnu väravale peale 26 korda, suvepealinna tüdrukud ise korra.

Vastased lõid avavärava 8. minutil, kui mänguskoori avas Lina Magull. Mäng läks täielikult käest ära 19. minutist alates, kui järgmise seitsme minutiga neli väravat lisati. Avapoolaeg lõppes 6:0 kaotusega.

Teisel poolajal eestlate õudusunenägu jätkus. Esimese seitsme minutiga lisati veel neli väravat.

Eriti kurvaks kiskus kohtumise 85. minutil, kui Pärnu väravavaht Elis Meetua pärast tõrjutud lööki vastase jalgadega maha tõmbas ja punase kaardi teenis. Vastased lõid kindlalt penalti sisse ning vormistasid mänguskoori teisel üleminutil.

Nelja väravaga lõpetas mängu Magull. Kolm lisasid Conny Pohlers ja Martina Müller. Kaks lisas Nilla Fischer, ühe Alexandra Popp.