Lilleküla staadionil 3877 pealtvaataja silme all peetud kohtumise esimese värava lõi 39. minutil kiirrünnakust Manchester City poolkaitsja Denis Suarez ning teise 86. minutil kauglöögist Paco Alcacer.

Eesti lõpetas seega turniiri kolme kaotusega - avamängus kaotati Portugalile 0:3, teises jäädi Kreekale alla 1:4. Eesti ainsa värava lõi sel turniiril meeskonna kapten Karl-Eerik Luigend.

A-alagrupi teises kohtumises üllatas Kreeka 3:2 võiduga Portugali, kes 37. minutil jäi platsile kümnekesi. Kreeka väravad sündisid 18., 42. ja 69. minutil, Portugalil 19. minutil ja kuuendal üleminutil. 76. minutil sai teise kollase kaardi ka Kreeka mängija. Portugali teine värav sündis üleaja kuuendal minutil - autoriks Betinho.

A-grupi tabeliseis: 1. Hispaania 7 punkti, 2. Kreeka 6, 3. Portugal 4, 4. Eesti 0.

B-alagrupis on kell 20 vastamisi Horvaatia ja Serbia ning Prantsusmaa ja Inglismaa.