8571 silmapaari all A. Le Coq Arenal peetud kohtumises jagus võimalusi ka Eestile, kuid paraku mitte ühtegi sellist, milles pall Türgi väravavahi selja taga oleks maandunud. Parimad šansid olid sinisärklastel teisel poolajal 79. minutil peaga Martin Vungil ja 83. minutil täpse kauglöögi sooritanud Aleksandr Dmitrjevil.

Eesti jaoks varjutas mängu veel Raio Piiroja vigastus esimesel poolajal. Pole veel teada, mida väljakult arstide ja kaaslaste najal minema toimetatud Piiroja täpselt vigastas, kuid pealtnäha oli selleks kubemelihas. Täpsemalt kuuleme pärast mängu pressikonverentsil peatreener Tarmo Rüütlilt või Piirojalt endalt.

Teistes D-alagrupi kohtumistes võitis Rumeenia 4:0 Andorrat ning Holland purustas 8:1 Ungari. Alagrupi seis enne viimaseid kohtumisi: 1. Holland 25 punkti, 2. Türgi 16, 3. Rumeenia 16, 4. Ungari 14, 5. Eesti 7, 6. Andorra 0.