Mängu selgelt domineerinud ja valitsenud Eesti meeskonna väravad lõid Henri Anier avapoolaja viimasel minutil ja teisel poolajal vahetusest sekkunud Joel Lindpere 61. minutil.

Teine meie vahetusmees, Andres Oper lõi 81. minutil veel ka latti.

Eestil on nüüd MM-valiksarjas kuuest mängust 6 punkti, Andorra jätkab punktita ja pole suutnud veel ka väravaarvet avada.

Alagrupi teistes kohtumistes purustas Holland Rumeenia 4:0 (12. van der Vaart, 56. ja 65. pen. van Persie, 90. Lens), Türgi viigistas Austriaga 1:1.

Kuue vooru järel on Hollandil 18, Ungaril 11, Rumeenial 10, Türgil 7, Eestil 6 ja Andorral 0 punkti.

Eesti-Andorra esimene omavaheline mäng (16. oktoobril) lõppes Eesti 1:0 võiduga. Kohtumise ainsa värava lõi toona Andres Oper 57. minutil.