Franck Ribery viis 24. minutil prantslased juhtima, Karim Benzema kahe värava järel oli teise poolaja teiseks minutiks seis juba 3:0. Lõppseisu vormistas Jeremy Menez kohtumise lisaminutitel.

Mänguga 1998. aasta maailmameistri ning 1984. ja 2000. aasta Euroopa meistri vastu tõusis Eesti koondis ainsaks UEFA liikmeks, kel on õnnestunud kohtuda kõigi teiste UEFA liikmetega.

Prantsusmaa jaoks oli tegemist viimase mänguga enne reedel algavat EM-finaalturniiri, kus kohtutakse D-alagrupis Inglismaaga (11. juunil), Rootsiga (15. juunil) ja Ukrainaga (19. juunil).

Prantsusmaa - Eesti 4:0 (2:0)
Väravad: Franck Ribery 24, Karim Benzema 37, 47, Jeremy Menez 90

Eesti algkoosseis: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 3-Taavi Rähn, 15-Ragnar Klavan, 16-Taijo Teniste, 7-Sander Puri, 6-Aleksandr Dmitrijev, 14-Konstantin Vassiljev, 9-Tarmo Kink, 10-Henrik Ojamaa, 8-Andres Oper. Varus: 22-Artur Kotenko, 19-Alo Bärengrub, 4-Igor Morozov, 2-Tihhon Šišov, 5-Dmitri Kruglov, 13-Martin Vunk, 11-Ats Purje, 20-Kaimar Saag, 18-Vladimir Voskoboinikov.

Prantsusmaa koosseis: Lloris, Debuchy, Evra, Rami, Mexes, Cabaye, Nasri, Malouda, Diarra, Ribery, Benzema; Varus: Carrasso, Giroud, Reveillere, Menez, Martin, Ben Arfa, Koscielny, Clichy.