18-kordne Itaalia meister läks 12. minutil juhtima argentiinlasest ründaja Lautaro Martineze väravast, kes sai pea vahele vasakult äärelt tulnud tsenderdusele, mängides üle nii Klavani kui ka teise keskkaitsja Marco Andreolli.

Kohtumise teine värav sündis alles 89. minutil, kui kauni ülepuusalöögiga sai karistusala tagumisest otsast hakkama Matteo Politano.

72. minutil sahises Cagliari nurgalöögi järel ka Interi väravavõrk, kuid videokohtuniku süsteem näitas, et Daniele Dessena oli palli väravasse toimetanud käega, millest kohtunik teda ka kollase kaardiga karistas.

Klavanit võis avapoolaja lõpus näha riietusruumi liikumas kergelt longates.

Liigatabelis jätkab Cagliari 6 punktiga 16. kohal, Inter tõusis 13 punkti peale neljandaks.

Teistes tänastes mängudes alistas AS Roma pealinna derbis 3:1 Lazio ning Juventus oli kodus sama tulemusega parem Napolist.