Jaapanlane Hidetoshi Wakui Hiiu staadionil mänginud kodumeeskonna 21. minutil juhtima. Flora päästjaks osutus Albert Prosa, kes mängu viimastel hetkedel tabloole viiginumbrid tõi.

Levadia alistas kodus 2:0 Tartu Tammeka. Kodumeeskonna väravad sündisid mängu esimesel veerandtunnil, kui kahel korral oli täpne Artur Rättel.

Kahe Ida-Virumaa meeskonna mängus tegi Sillamäe Kalev kodus 1:1 viigi Narva Transiga. Roman Nesterovski viis külalised 69. minutil penaltist juhtima, sillamäelased lõid viigivärava alles 85. minutil, kui täpne oli Daniil Ratnikov.

Tallinna Kalev alistas võõrsil Aleksei Belovi 60. minuti väravast Jõhvi Lokomotivi.

Liiga liidrina jätkab Flora, kes on kogunud nelja mänguga 10 punkti, Sillamäe on teine 8 punktiga. Kolmandat kohta jagavad Levadia, Infonet ja Kalju, kes on kogunud 7 silma.