Päeva esimeses kohtumises läks Flora külla Paide Linnameeskonnale. Pealinnaklubile läks kirja 1:0 võit. Kohtumise ainsa värava lõi 53. minutil Martin Miller, kellele andis resultatiivse söödu Konstantin Vassiljev.

Hooaja esimeses voorus üllatuslikult Paidele allajäänud tiitlikaitsja Nõmme Kalju avas teises voorus võiduarve, kui Premium liigasse tõusnud Maardu Linnameeskond alistati 5:0. Kalju võitis esimese poolaja 2:0 Maximiliano Achille Ugge ja Aleksandr Kulinitši tabamustest. Teisel poolajal said jala valgeks Deniss Tapkin, kes lõi kaks väravat, ühe tabamuse lisas Nikolai Mašitšev.

Kahe vooru järel hoiab liidrikohta Tallinna FCI Levadia, kes on Flora ees liider tänu paremale väravatevahele. Kolmandal kohal paikneb Tartu JK Tammeka.