Flora peatreener vihjas, et üllatuskaotuse põhjustas europohmell

 (3)
Jalgpall FC Flora vs FK Radnicki Niš
FC Flora peatreener Jürgen Henn kohtumises Niši Radnički vastu.Foto: Jaanus Lensment

Tallinna FC Flora jalgpalliklubi peatreener Jürgen Henn rääkis pärast Tartu Tammekalt saadud 0:1 kaotust, et meeskond oli rahvusvaheliste mängude ja reiside järel väsinud.

Flora oli eelnevalt pidanud neli Euroopa liiga valikkohtumist ja ühe rahvusvahelise sõprusmängu (Itaalias Pisa vastu), kirjutab Soccernet.ee.

Küsimusele, kas mängu Tammekaga võib iseloomustada sõnaga "europohmell", vastas Henn: "Ma arvan, et pohmell on õige sõna, kuigi õige jalgpalliline väljend oleks pigem väsimus."

"Ma ei süüdistaks meeskonda selles, et nad ei proovinud. Igaltpoolt paistis üleüldine väsimuse foon - keegi lasi palli jala alt läbi, söödud olid kas liiga pikad või liiga lühikesed, üksteisemõistmine polnud hea, mängijatel ei olnud teravust. Ilmselgelt need viis mängu koos reisidega mõjusid," lisas Flora juhendaja.

Tammeka eilse võiduvärava lõi A. Le Coq Arenal Tristan Koskor 52. minutil. Flora kaotus tähendab, et nad jäävad mängu enam pidanud liidrist Tallinna FCI Levadiast maha endiselt ühe punktiga. Tammeka tõusis kolme võidupunkti abil viiendaks.

Seotud lood:

Tabeliseis:

Futboliit (talgpall)