Tänase kohtumise avavärav sündis 9. minutil, kui Jacques Zoua palli õnnelikult väravasse saatis. Sama mees tegi 31. minutil seisuks 2:0. Marcelo Díaz suurendas 63. minutil kodumeeskonna eduseisu juba kolmele väravale. Rohkem väravaid ei löödud.

FC Basel 1893 - Tallinna FC Flora

Peakohtunik: Artur Soares
Abikohtunikud: Rui Tavares, Joao Manuel Costa Silva
Neljas kohtunik: Cosme Machado (kõik Portugalist)

Koosseisud:

Basel: 18-Vailati, 6-Dragovic, 7-D. Degen, 9-Streller, 15-Voser, 21-Diaz, 24-Cabral, 26-Sauro, 27-Steinhöfer, 30-Vuleta, 31-Zoua.

Flora: 1-Pedõk, 5-Peitre, 6-Mets, 9-Alliku, 11-Luts, 13-Laabus, 22-Baranov, 24-Palatu, 25-Frolov, 73-Luigend, 99-Prosa.

Mängu eel

Avamängu Tallinnas võitsid šveitslased Alexander Frei väravatest 2:0. Edasipääseja kohtub järgmises ringis kas Norra või Läti meistriga. Tõenäoliselt on vastaseks norrakate Molde, kes alistas avamängus Ventspilsi 3:0.

Flora poolelt on vigastustega probleeme Mihkel Aksalul, Gert Kamsil ja Karl Möölil. Neist viimane, keda vaevab kõhulihasevigastus, on Baselis kaasas, aga kas ta ka mängib, seda ei tea, kirjutab Soccernet.ee.

"Ma ei lasku kuskile fantaasiasse. Basel on klassi võrra kõrgem võistkond. Tahame minna ja näidata, et me suudame mängida ja võidelda, ning väärikalt sealt lahkuda," ütles Flora peatreener Martin Reim.