Flora alistas võõrsil Pärnu Linnameeskonna 6:1. Kübaratriki tegi Rauno Alliku, kaks väravat lisas Rauno Sappinen ja ühe Herol Riiberg. Pärnu auvärava lõi Henri Hanson.

Kuus väravat lõi ka Narva Trans, kes mängis Rakveres üle kohaliku Tarva 6:0. Dmitri Prošin lõi kolm väravat, Dmitri Barkov sai kirja kaks ja Bi Sehi Elysee Irie ühe tabamuse. Trans jäi seejuures juba 18. minutil Igor Ovsjannikovi eemaldamise järel vähemusse, teisel poolajal sai punase ka Tarva mängija Jaanus Kaasik .

Nõmme Kalju alistas täna kodustaadionil Sillamäe Kalevi 3:1. Sander Puri ja Igor Subbotini väravatele vastas küll Jevgeni Kabajev, kuid lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud Tarmo Neemelo. Lõpuminutitel sai Sillamäe mängumees Aleksandrs Solovjovs punase kaardi.

Täna kell 16 kohtuvad Kadrioru staadionil tabeli kaks esimest Tallinna Levadia ja Tallinna Infonet.

Hetkel mahub esinelik kolme punkti sisse: Infonetil on 69 silma (31-st mängust), Levadial 68 (31), Nõmme Kaljul 66 (31) ja Floral 66 (32).