Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju 3:3 (0:0):
54. Henri Anier, 57. Valeri Minkenen, 85. Alo Dupikov - 67. Alan Garcia, 70. Tarmo Neemelo, 90+4. pen. Jüri Jevdokimov.

Kalju lootused olid purunemas 85. minutil, mil Garcia kaitses pallist mööda lõi ja Alo Dupikovil taas Flora juhtima viis, ent võideldi lõpuni ning eriti põnevaks läks teisel üleajalminutil, kui esmalt Meeritsa ajaviivitamise tõttu kodumeeskonna karistusalast vabalöök teeniti.

Lahti mängitud vabalöök suudeti küll Flora meeste poolt blokeerida, kuid pall jäi kasti ning grusiinile Zakaria Beglarišvilile vilistas väljaku peakohtunik Kristo Tohver ohtliku mängu, mis tähendas Kaljule penaltit. 94. minutil realiseeriski Jüri Jevdokimov kindlalt penaltit, tuues Kaljule üliväärtusliku 3:3 viigi.