Infonetil ei olnud raskusi Kohtla-Järvel, kus sealne FC Lootus alistati 3:1. Sergei Tasso tegi juba neljandaks minutiks seisuks 2:0 ja kui Aleks Mones lisas 26. minutil ka kolmanda tabamuse, võis Infonet juba üsna kergelt hingata. Dmitri Smirnovi 45. minuti tabamus oli vaid väikseks lohutuseks.

Infonetil on seitsmest matšist kirjas 16 punkti, mis annab ühe mängu enam pidanud ja kaks punkti enam kogunud FC Flora II järel teise koha.

Floralased andsid pühapäeval võidu käest lausa lõpuhetkedel, kui kohtumises Tammeka duubelrivistusega lubati Georgi Ivanovil lüüa viigivärav teisel lisaminutil. 77. minutil oli Brent Lepistu viinud Flora juhtima.

Kolmandale kohale kerkis Pärnu Linnameeskond, teenides hooaja kolmanda ja väga magusa võidu FC Puuma üle. 210 pealtvaataja ees mänginud Pärnu läks 13. minutil Kris Korni tabamusest juhtima ja hoidis seda seisu lõpuni. Ülesande tegi lihtsamaks Puuma ise, kui 49. minutil eemaldati Nikita Tšernei.

Arvuline vähemus ei seganud sugugi aga FC Levadia II-te, kes juba 13. minutil Kevin Ingermanni eemaldamise järel kümnekesi jäi. Tartu SK 10 vastu oli väravahoos Artur Rättel, kes skooris 5., 51. ja 80. minutil. 32. minutil realiseeris Marten Saarlas penalti. Lõpuks võitis Levadia II 4:1.

Kiviõli Tamme Auto ja Rakvere Tarva vaheline kaheksanda vooru mäng peetakse järele 13. oktoobril.

Tabelis on Flora II-l 18 (8 mängust), Infonetil 16 (7), Pärnul 12 (8), SK 10-l 11 (8), Tarval 11 (7), Tammeka II-l 10 (8), Levadia II-l 8 (8), Puumal 6 (7), Kiviõlil 2 (3) ja Lootusel -4 (7) punkti.