Flora fännidele keskmist sõrme näidanud Mait Toom: ilmselt ei teeks ma seda kunagi uuesti

 (1)
Levadia vs Flora
Mait Toom Flora särgis.Foto: Ilmar Saabas

Täna Paide linnameeskonna väravat kaitsev Mait Toom meenutas Soccernet.ee podcastis "Pikk ette ja ise järele" kurikuulsat intsidenti Flora fännidega, mis talle Tallinna klubis lõpuks saatuslikuks sai.

Tegemist oli 2018. aasta sügisel peetud Eesti karikasarja 1/8-finaaliga, mille Flora kaotas FCI Levadiale 1:2. 87. minutil lõi Juri Tkatšuk - hiljuti samuti Levadiast lahkunud ukrainlane - Toomile karistuslöögist otse värava. Kommentaaride peale tribüünilt läks Toom endast välja ja näitas oma fännidele keskmist sõrme. Lõpuvile järel läks tal ka Flora fännitribüüniga ütlemiseks. Vaid peatreener Jürgen Henni sekkumine hoidis ära olukorra eskaleerumise.

"Väga keeruline aeg karjääris. Enda impulsiivsuse pealt tehtud ... nimetame ausa nimega, lollus, tekitas karjääri keerulise hetke," meenutas Toom.

"Ilmselgelt ma ei teeks seda mitte kunagi uuesti, aga mida sa oled juba teinud, ei saa tagasi võtta. Muidugi kahetsed, aga pikalt pole mõtet taga nutta. Võibolla oligi see selline asi, et elu tahtis liikumist järgmisesse kohta."

Refereeritud artikli täistekst Soccernet.ee-s

Futboliit (talgpall)