Viljandi pääses avapoolajal Vlasiy Sinjavski ja Gerdo Juhkami väravatest 2:0 juhtima, kuid Flora suutis teise mängupoolega 3:2 võidu välja võidelda. Kodumeeskonna avavärava lõi Rauno Sappinen 55. minutil, viik sündis vahetusmees Martin Milleri esituses 80. minutil ja päästev võiduvärav esimesel lisaminutil Brent Lepistu tabamusest.

Teistes mängudes olid kodumeeskonnad samuti võidukad - FCI Tallinn alistas 2:1 Tallinna Levadia ja Paide Linnameeskond 3:1 Narva Transi. FCI asus vooru keskset kohtumist Jevgeni Harini ja Aleksandr Kulinitši väravatest 2:0 juhtima, Levadia poolel jõudis ainsana sihile Nikita Andrejev. Tiitlikaitsja lõpetas seejuures mängu kümnekesi, sest 79. minutil sai punase kaardi Andrei Kalimullin.

Floral on nüüd 61 punkti, järgnevad Levadia ja mängu vähem pidanud Nõmme Kalju võrdselt 51 silmaga. FCI-l on neljandana 42 punkti.