Vihmasel Elva linnastaadionil läks Esiliigas hetkel kuuendat kohta hoidev kodumeeskond juhtima 11. minutil, kui Veiko Maidla mängis õhuduellis üle Eesti koondise keskkaitsja Märten Kuuse. 28. minutil viigistas seisu Henri Välja.

56. minutil põhjustas Flora väravavaht Richard Aland penalti, mille realiseeris Elva teist korda ette viinud Martin Thomson. Vaid neli minutit hiljem kukutas Thomson ise teisel pool väljakut Mark Anders Lepiku, kes vormistas penaltist 2:2.

Esimest korda pääses Flora mängu juhtima 81. minutil Rauno Alliku tabamusest. 84. minutil lõi 4:2 värava Martin Miller.

Teises poolfinaalis kohtuvad kell 19 Narva Trans ja Tallinna Kalev.

Kui Flora või Kalev karikasarja võidab, pääseb järgmisel hooajal Euroopa liiga eelringi mängule esmakordselt Paide linnameeskond, kes sai möödunud meistriliiga hooajal neljanda koha. Floral on eurosarja koht tagatud juba mulluse Premium liiga tiitliga, Kalevil eurosarja litsentsi pole.

Eesti jalgpalliliit teatas eile, et Flora - Elva kohtumine jõuab Balkani telekanali SportKlub1 vahendusel ka Serbia, Horvaatia, Sloveenia, Bosnia ja Hertsegoviina, Montenegro ning Põhja-Makedoonia televaatajateni.

Eesti karikavõitja selgub A. Le Coq Arenal 4. juulil.