FC Levadia leidis uue peatreeneri?

 (8)
Klubi ja Ratnikovi kommentaar
Levadia jalgpallurid ja Sergei Ratnikov
Levadia jalgpallurid ja Sergei RatnikovFotod: Hendrik Osula/ Karli Saul

FC Levadia jalgpallimeeskonna uueks peatreeneriks saab endine Sillamäe Kalevi juhendaja Sergei Ratnikov, kirjutab portaal onenilup.com. Ratnikovi abitreeneriks peaks saama Urmas Hepner.

Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo ütles Delfile, et klubi keskendub hetkel vaid Premium liiga hooaja viimasele mängule, mis otsustab hõbe- ja pronksmedali saatuse.

"Täna me valmistume ainult homseks mänguks Infonetiga. See on hõbemedalit otsustav mäng ja seetõttu on kogu meie tähelepanu hetkel selle peal. Teiste küsimustega klubi hetkel ei tegele," vastas Petersoo küsimusele, kas Levadia uueks peatreeneriks saab Ratnikov.

Kas pärast homset mängu tuleb peatreeneri küsimus päevakorda? "Ma ei saa seda praegu mingilgi moel kommenteerida. Meil on ees ülioluline mäng ja klubil ei ole hetkel selles küsimuses (peatreeneri - toim.) midagi kommenteerida," lisas Petersoo.

Ratnikov ütles rus.delfi.ee-le, et ta on Levadia presidendi Viktor Levadaga kohtunud, kuid ühtegi lepingut nad sõlminud ei ole.

"Jah, me saime Levadaga kokku. Kuid see info, et ma olen Levadia uus peatreener, on liiga ennatlik. Lepingut ma sõlminud ei ole," rääkis Ratnikov.

Futboliit (talgpall)