Tallinna Flora võidunumbrid võõrsil Paide linnameeskonna vastu olid kõige kindlamad, aga vaheajale läksid nad Siksten Kasimiri penaltilöögist vaid minimaalse eduseisuga, kirjutab Soccernet.ee. Pool tundi enne lõppu vallandus tõeline väravasadu ning lõpptulemuseks oli 6:0 võit.

Flora jaoks oli tegu oma hooaja suurima võidu kordamisega.

Teised soosikud samuti võidukad

Tabeliliider Tallinna Levadia võitis Viljandi Tulevikku 3:0. Konstantin Nahk ja liiga suurim väravakütt Vitali Gussev viisid nad avapoolaja lõpus juhtima, kolmanda tabamuse lisas teise poolaja alguses Taijo Teniste.

Tunduvalt raskema võidu võttis teist kohta hoidev Sillamäe Kalev võõrsil FC Kuressaarelt. Kumbki meeskond jättis poolaja lõpus penalti realiseerimata, kuid mängu lõpus õnnestus külalistel siiski kolm vastuseta väravat lüüa.

Kõige napimalt pääses Narva Trans koduväljakul Tallinna Kalevi vastu, jättes avapoolajal samuti penalti realiseerimata. Napi 1:0 võidu püsimajäämise eest võitleva Kalevi üle tõi neile Aleksandr Volodini teise poolaja tabamus.