Päikselisel Narva Kreenholmi staadionil läks piirilinna esindus juba 3. minutil juhtima, kui Narva kapten Nesterovski viib madala kauglöögiga oma meeskonna eduseisu. 49. minutil suurendas Sobtšenko eduseisu 2:0 peale. 52. minutil koperdas Kalevi mängija Vallner ise oma viiekastis palli otsa ja narvalaste Geoffrey pidi palli ainult võrku lükkama, 3:0.

64.minutil lõi Kalev ühe värava tagasi, kui Vaiklast tagasi põrganud palli lõi Teeväli narvakate lati alla, 1:3 Kalevi vaatest.

84.minutil lõi Kalevile kirstunaela JK Narva Transi ründaja Geoffrey, seis 4:1.

Tänaste poolfinaalide esimeses kohtumises alistas FC Flora põnevusmängus 4:2 FC Elva.

Kui Flora karikasarja võidab, pääseb järgmisel hooajal Euroopa liiga eelringi mängule esmakordselt Paide linnameeskond, kes sai möödunud meistriliiga hooajal neljanda koha. Floral on eurosarja koht tagatud juba mulluse Premium liiga tiitliga.

Eesti karikavõitja selgub A. Le Coq Arenal 4. juulil.