Liidermeeskond FC Flora alistas võõrsil Sillamäe Kalevi 3:0. Tabelijuht otsustas mängu saatuse teisel poolajal, mil löödi kõik väravad. Skoori avas 52. minutil Mihkel Ainsalu, kahe ülejäänud tabamuse eest hoolitsesid viimasel kümnel mänguminutil Zakaria Beglarishvili ja Rauno Sappinen.

Nõmme Kalju võitis täna Pärnus kohaliku Vapruse 6:1, Karl Mööl tegi kübaratriki. Tiitlikaitsja FCI Tallinn alistas võõral väljakul Narva Transi 3:1 ja Tallinna Levadia päeva viimases kohtumises Tartus JK Tammeka 4:1. Veel 70. minutil oli seis viigis, kuid siis tõid Joao Neto Morelli, Pavel Marini ja Tarmo Kingi väravad Levadiale siiski võidupunktid.

Floral on 24 vooru järel 64 punkti, järgnevad Kalju 57 ja Levadia 54 silmaga. FCI Tallinn jääb liidrist maha juba 19 punktiga.