Fännibussidega saab Tartust ja Pärnust mugavalt Saksamaa mängule

 (1)
Eesti jalgpallikoondise treening 02.09.19
Eesti jalgpallikoondise treening 02.09.19Foto: Priit Simson

Eesti meeste jalgpallikoondist ootab 13. oktoobril ees suur kohtumine, kui A. Le Coq Arenal võõrustatakse EM-valikmängus Saksamaad. Eesti Jalgpalli Liit pakub võimalust kõigil huvilistel sõita Pärnust ja Tartust fännibussidega mängule.

Bussipileteid on võimalik osta Piletilevi veebilehelt. Edasi-tagasi sõitude piletihind mõlemast linnast on 12 eurot. Võimalik on osta ka ainult tagasireisi pileteid ning sellisel juhul on hind 8 eurot. Reiside alguspunktid on Pärnu Rannastaadioni ja Tartu Tamme staadioni parklad. Pärnust stardib buss kell 17.30 ja Tartust kell 17.00. Tagasireisid algavad vahetult pärast kohtumist A. Le Coq Arena parklast.

Pileteid saab osta 9. oktoobrini (k.a). Istekohtade arv bussides on piiratud ning seetõttu soovitab jalgpalliliit kõigil huvilistel soetada pilet esimesel võimalusel. Täpsema info ja kohaliku fännireisi koordinaatori kontaktid saadetakse kinnituskirjaga e-mailile pärast pileti ostmist.

Eesti – Saksamaa EM-valikmängu avavile kõlab pühapäeval, 13. oktoobril kell 21.45 A. Le Coq Arenal. Pileteid kohtumisele saab samuti soetada Piletilevist.

Futboliit (talgpall)