Suurema osa mängust Kevin Arikese 13. minuti väravast kaotusseisus mänginud Kiviõli päästis võidu alles lõpueel, kui 92. minutil oli täpne Ervin Rätsep ja minut hiljem Tõnis Starkopf. Idavirulastele ei pruugi sellest aga piisata, kuivõrd mitteametlikel andmetel kasutati mängukeelu all olevat mängijat.

Tamme Autoga võrdsete punktide juures kolmandal real jätkab Tallinna FC Levadia II, kes purustas kodus 5:0 Tallinna JK Legioni. Kübaratrikiga sai selles mängus hakkama Trevor Elhi. FC Puuma alistas FC Infoneti 5:2, võites poolaja koguni 4:0.

Esiliiga liider on JK Tallinna Kalev, kes reedel klubi 100. juubeliürituse raames ette peetud 25. vooru mängus alistas 1:0 Pärnu Linnameeskonna.

Kalevil on nüüd 26 punkti (13 mängust), Tamme Autol 24 (13), Levadia II-l 24 (13), Flora II-l 20 (10), Puumal 20 (21), Infonetil 17 (13), Legionil 14 (13), Pärnul 12 (13), Lootusel 11 (12) ja Warrioril 2 (12).