Meistriliiga üleminekumängudele minev Rakvere JK Tarvas purustas kodus 5:1 Kiviõli Tamme Auto, kuid suutis paremuse maksma panna alles viimase 20 minutiga, kuna alates 36. minutist oldi mängitud kaotusseisus.

70. minutil viigistas seisu Henri Hang, 75. minutil oli täpne Joonas Ljaš. Kiviõli tegi vastaste elu lihtsamaks 79. minutil, kui Ivan Lihhatšov teenis teise kollase kaardi. Pärast seda jõudsid sihile veel Sergei Akimov, Reijo Kuusik ja Alari Aunapuu. Tarvale oli see esimene kord tänavu Kiviõli alistada.

Tarva ees ühe punkti kaugusel teist kohta hoidev FC Flora II alistas väravasajuses matšis 4:3 Tartu Tammeka duubelmeeskonna. Võitjate eest lõi Sander Lepik kolm väravat.

Tammeka II on hetkel kaheksas ehk läheks üleminekumängudele, kui nende esindusmeeskond suudaks Meistriliigasse püsima jääda. Tartlastest ühe silma kaugusel on Pärnu Linnameeskond, kelle jõud käis resultaadiga 2:1 üle FC Puumast. Võõrustajad juhtisid alates 37. minutist Kirill Vinogradovi tabamusest kuni 72. minutini, mil Toomas Mangusson viigistas. Robert Kirss tagas edu 80. minutil.

Tartu SK 10 ja Tallinna FC Levadia II tegid 0:0 viigi ning Esiliiga võidu juba kindlustanud FC Infonet purustas 6:1 Kohtla-Järve FC Lootuse. Kübaratrikiga sai hakkama liiga resultatiivseim mees Kouakou Fabrice Elysee Kouadio.

Enne viimast vooru on Infonetil 82, Flora II-l 66, Tarval 65, SK 10-l 54. Levadia II-l 52, Puumal 43, Tamme Autol 41, Tammeka II-l 37, Pärnul 36 ja Lootusel 12 punkti.