Kiviõli võitis Kalevi vastu Tõnis Starkopfi ja Aleksei Mamontovi väravatest avapoolaja 3:1. Igor Koroljov kahandas 68. minutil seisu 2:3-le, kuid Tural Gurbanovi ja Mamontovi tabamused viisid Kalevi 5:2 ette. Martin Kase lõpuminutite väravad kahandasid Kalevi kaotusseisu minimaalseks, ent punktini siiski ei jõutud.

Kalevist kahe punkti kaugusele tõusis FC Infonet, kes oli 2:0 parem Valga FC Warriorist. Sama tulemusega võitis kolmandat kohta hoidev Tallinna FC Levadia II Kohtla-Järve Lootust.

Põneva lahingu pakkusid FC Puuma ja Pärnu Linnameeskond. Kui Sergei Bilinski ja Ilja Antonov viisid Puuma 18. minutiks 2:0 juhtima, tegid Taavi Laurits ja Kris Korn 31. minutiks seisuks 2:2. Otsustavaks sai Antonovi tabamus 76. minutil.

Kindla võidu teenis Tallinna FC Flora II, purstades 5:1 Tallinna JK Legioni.

Esiliigas on Kalevil liidrina 43 punkti (22 mängust). Järgnevad Infonet 41 (23), Levadia II 39 (22), Puuma 38 (23), Kiviõli 38 (23), Flora II 34 (20), TJK Legion 21 (23), Lootus 20 (23), Pärnu 19 (22) ja Warrior 13 (21) silmaga.