Kohtumist pääsesid juhtima hoopis võõrustajad, kui 14. minutil lõpetas kiirrünnaku ilusa löögiga täpselt posti kõrvale Hannes Anier. Kalevi 1:0 juhtimisel ka poolaeg lõppes.

Kohe teise poolaja alguses sai Flora viigivärava kätte, kui täpne oli Martin Miller. 52. minutil viis Valdislav Kreida karistuslöögist juba Flora omakorda ette. Kohtumise lõppseisu vormistas senise hooaja suurim väravakütt Rauno Sappinen, kes sahistas võrku nii 90. kui ka 92. minutil. Eestlase arvel on nüüdseks 20 kohtumisega 21 väravat.

Päeva teises kohtumises oli Paide Linnameeskond võõrsil samuti 4:1 üle Viljandi Tulevikust. Kaks väravat lõid nii Deabeas Owusu kui ka Sergei Mošnikov. Viljando poolelt tegi ainsana skoori Kaimar Saag.

55 punkti kogunud Flora edestab teisel kohal olevat Paidet 13 punktiga. Kaks mängu vähem pidanud Nõmme Kaljul on 38 punkti.