Eelmisel nädalal üllatuslikult Sander Puri väravast türklaste Bursaspori alistanud KuPS (Kuopio Palloseura) kaotas korduskohtumise võõrsil 0:6. Ats Purje mängis kaasa kogu kohtumise, Sander Puri tuli mängu 41. minutil, kui seis oli juba 0:3. Puri teenis teisel poolajal ka kollase kaardi.

Enar Jäägeri ja Sander Posti koduklubi Aalesund kaotas Küprose Nicosia APOEL-ile kodus 0:1 ja langes eurosarjast välja koguskooriga 1:3. Jääger viibis väljakul kogu kohtumise, Post lülitus mängu teise poolaja algades.

Vene suurklubi Mahhatškala Anži alistas Samuel Eto`o väravatest 2:0 Arhemi Vitesse. Kahe mängu kokkuvõttes oli Anži parem 4:0 ja lülitas seega Eesti väravavahi Marko Meeritsa koduklubi konkurentsist välja. Meerits Vitesse koosseisu ei kuulunud.

Eurosarjas jätkab mängimist vaid üks eestlane - Henrik Ojamaa ja Motherwell kaotasid Meistrite liigas kindlalt kreeklaste Panathinaikosele ja jätkavad tugevuselt teises eurosarjas ehk Euroopa liigas.