Venemaa meistrisarjas vandus Tom (Pareiko 90 minutit) Permi Amkarile alla 2:1, kusjuures Tomsk andis edu käest viimase 19 minutiga. Kui mängitud on 12 vooru, on Tomsk 18 punktiga seitsmes, teatab Eesti Jalgpalli Liit.

Venemaa esiliigas alistus FK Himki kodus 1:3 viimasel kohal olevale Volgogradi Rotorile. Andrei Stepanov väljakule ei pääsenud. 19 vooru järel on Himki 28 punktiga seitsmes.

Lvivi Karpatõ alustas Ukraina kõrgliigat 0:1 kaotusega Dnipropetrovski Dniprole. Zenjov vahetati välja 58. minutil. Neljapäeval kohtub Karpatõ UEFA Euroopa Liigas KR Reykjavíkiga.

Norra meistrisarjas leppis Aalesund (Enar Jääger 90 minutit) kodus väravateta viiki Moldega ning Hønefoss (Aleksandr Dmitrijev 90 minutit) võitles 2:2 viigi välja teisel kohal platseeruvalt Tromsølt. Aalesund on 16 vooru järel 27 punktiga neljas, Hønefoss praeguse seisuga üleminekumänge tähendaval 14. tabelireal.

Astme võrra madalamal aitas Raio Piiroja 3. minuti värav Fredrikstadi 2:1 võidule viimasel kohal oleva Follo üle. Bodø/Glimt tegi 1:1 viigi Sandnes Ulfiga. Pavel Londak vahetati 22. minutil välja, Alo Bärengrub jäi mängu lõpuni pingile. Liigatabelis kerkis Fredrikstad 18 silmaga viiendaks, Bodø/Glimt on 17 punktiga seitsmes.

Kolmapäevastes karikamängudes alistus Fredrikstad (Piiroja 90 minutit) 0:1 Kristiansandi Startile ja Hønefoss (Dmitrijev sisse 46.; 50. kollane) Odd Grenlandile 1:5.

Põhja-Ameerika jalgpalli profiliigas MLS mängis New York Red Bulls (Joel Lindpere 90 minutit) 0:0 viiki seni Idakonverentsi tabelis viimasel kohal olnud DC Unitediga. Red Bulls on samas pingereas 15 vooru järel 26 punktiga teine.

Vitali Teleši nullimäng FF Jaro puurisuul aitas Pietarsaari meeskonnal võtta 1:0 võit AC Oulu üle. Teleši klubi tõusis sellega 13 vooru järel 18 punktiga viiendaks. Kolmandast pügalast lahutab neid kaks punkti, samas tihedas konkurentsis jääb 11. kohal olev MyPa maha samuti kahe punktiga.

Tarmo Kink aitas Győri ETO 2. eelringi, alistades Slovakkia klubi FC Nitra kahe mängu kokkuvõttes 5:3. 2:2 lõppenud avamängus Slovakkias lõi Kink mõlemad Győri väravad, 3:1 võitu kodustaadionil panustas Kink ühe kolliga. ETO kohtub 2. eelringis Kasahstani klubiga FC Atõrau, kes mullu oli kuues ning asub praegu 18 vooru järel 7. kohal.

Tihhon Šišov ei kuulunud Lenkorani Hazari koosseisu, kes tegi 1:1 viigi Moldova klubi Balti Olimpiaga ja kukkus välja.