Poolkaitsja Konstantin Vassiljev ning tema koduklubi Gliwice Piast kaotasid Poola kõrgliigas Kielce Koronale 1:2. Vassiljev kuulus Piasti avakoosseisu ning vahetati 1:0 eduseisul kohtumise 63. minutil pingile. Kaotuse tõttu langes Piast liigatabelis 12. kohale.

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg pidi Saksamaa kõrgliigas tunnistama Freiburgi 2:0 paremust. Klavan tegi kaasa kogu kohtumise. Augsburg on 26. vooru järel Bundesligas hoidmas kuuendat kohta.

Igor Morozov sai Ungari kõrgliigas kirja 90 minutit, kui tema koduklubi Debrecen alistas 1:0 Diosgyöri. 21. vooru järel on Debrecen liigatabelis neljandal kohal.

Šotimaa kõrgliigas kaotas Dundee United 0:3 Glasgow Celticule. Celtic lõi kõik väravad Dundee võrku juba avapoolajal, Henri Anier sekkus mängu vahetusest kohtumise 78. minutil. Dundee United hoiab liigatabelis neljandat kohta.

Väravavaht Marko Meerits aitas FC Emmeni 1:1 viigini Waalwijki RKC vastu. Hollandi esiliigas langes Emmen kuuendale kohale.

Norra liigahooaeg algab aprilli alguses ning ettevalmistused jätkuvad sõpruskohtumiste toel. Karol Mets ja Stavangeri Viking olid 4:2 paremad Rosenborgist, Henrik Ojamaa ja Sarpsborg viigistasid Stabaekiga 2:2 ning Taijo Teniste ja Sogndal kaotasid Bergeni Brannile 0:3. Soome liigahooajaks valmistuv Seinäjoki JK alistas sõpruskohtumises Hispaania tugevuselt kolmandas liigas palliva RB Linense 1:0. SJK väravat kaitses Mihkel Aksalu.

Mänguajata jäi möödunud nädalavahetusel Artjom Artjunin, kuid FC Brașov alistas 1:0 Bukaresti Dinamo. Rumeenia kõrgliigas on Brașov üheksandal kohal. Samuti ei jagunud mänguminuteid Sergei Zenjovile, kelle leivaisa Moskva Torpedo pidi tunnistama linnarivaali Spartaku 1:0 paremust. Liigatabelis langes Torpedo 16. kohale.

U-21 koondis kohtub kolmapäeval võõrsil Prantsusmaaga. Noortekoondislane Kevin Kauber lõi Sloveenia kõrgliigas NK Krka ridades värava, kui tema koduklubi alistas 3:0 Konstantin Vassiljevi kunagise tööandja Luka Koperi. Frank Liivak aitas Alcobendas Spordi Hispaania tugevuselt neljandas liigas 2:1 võiduni Torrejoni üle.

Šveits - Eesti EM-valikmäng toimub reedel, 27. märtsil Luzernis algusega kell 21:45 (Eesti aja järgi) Luzernis, otsepilti näitab Eesti Televisioon. Neli päeva hiljem, 31. märtsil toimub A. Le Coq Arenal Raio Piiroja lahkumismäng Islandi vastu.