Liverpool võõrustas laupäeval Southamptoni meeskonda ning Anfieldil teeniti kindel 3:0 võit. Esimesel poolajal sai kaks väravat kirja Mohamed Salah ning teise kolmveerandtunni jooksul lisas ühe tabamuse Philippe Coutinho. Liverpool hoiab tabelis hetkel 22 punktiga viiendat kohta.

Inglismaa esiliigas jälgis esimest korda meeskonna eest vahetusmeeste hulka pääsenud Mattias Käit pingilt Fulhami viigimängu Derby Countyga. Fulham asus kohtumist 30. minutil tänu Oliver Norwoodi karistuslöögile juhtima. Teise poolaja alguses Derby viigistas ning 1:1 seisuga ka kohtumine lõppes. Tabelis asub Fulham 24 meeskonna seas 17. kohal.

Poola kõrgliigas olid omavahel vastamisi Konstantin Vassiljevi tööandja Gliwice Piast ja Sergei Zenjovi koduklubi Krakowi Cracovia. Tabelisse sai 1:0 võidu kirja kodumeeskond Piast. Vassiljev kuulus algkoosseisu ning vahetati välja viis minutit enne kohtumise normaalaja lõppu. Zenjov alustas mängu varumeeste pingilt ja sekkus 77. minutil. Vassiljevi klubi paikneb tabelis 14. kohal, Cracovia vahetult nende selja taga.

Karol Mets ja NAC Breda pidid Hollandi kõrgliigas tunnistama Amsterdami Ajaxi 8:0 paremust. Tabelis teisel kohal paiknev Ajax juhtis kohtumist avapoolaja lõpuks juba viie väravaga, teise kolmveerandtunni jooksul lisati veel kolm. Ajaxi poolelt sai kübaratrikiga hakkama Hollandi noortekoondislane Donny van de Beek. Mets tegi Breda eest keskkaitses kaasa terve kohtumise. Tabelis hoitakse hetkel eelviimast ehk 17. kohta.

Henrik Ojamaa käis eelmisel nädalal Horvaatia esiliiga klubi Gorica eest väljakul kahel korral, kui esmalt mindi karikavõistlustel vastamisi meistriliiga meeskonna Rijekaga ning paraku tuli tunnistada vastaste 3:0 paremust. Nädalavahetusel toimus mäng ka esiliigas, kus viigistati 1:1 Luckoga. Eesti ründaja viibis mõlemas mängus platsil terve kohtumise. Tabelis hoiab Gorica teist kohta, liidritest jäädakse maha kahe punktiga.

Norra kõrgliigas aitas Enar Jääger oma koduklubi Oslo Valerenga 2:0 võiduni Oddi vastu. Tabelis kerkiti kuuendale positsioonile. Seis kuuendast kohast kuni 13. kohani on aga tihe, kui meeskondi lahutab vaid viis punkti. 10. positsioonil on hetkel Nikita Baranovi tööandja Kristiansund, kes liiga eelviimases voorus võitis Sandefjordi 3:2. Baranov kohtumises kaasa ei teinud. Taijo Teniste ja Sogndal tegid 1:1 viigi Stabaekiga. Tabelis ollakse praegu 15. kohal, mis tähendaks liigast otse välja langemist. Koht eespool lõpetamine tagaks üleminekumängudele mineku ning sellest jäädakse praegu eemale vaid väravate vahe tõttu. Viimases voorus läheb Sogndal vastamisi Valerengaga.

Tšehhi kõrgliigas käis väljakul Siim Luts, kui koduklubi Praha Bohemians alistas Mlada Boleslavi 2:1. Luts tegi kaasa avapoolaja, mis möödus väravateta. Teise kolmveerandtunni alguses asus eestlase tööandja juhtima, kuid nende eduseis püsis vaid kaheksa minutit. Lõppskoor vormistati 62. minutil. Bohemians asub tabelis kuuendal positsioonil. Sloveenia kõrgliigas jäi Ilja Antonovi klubi Velenje Rudari ja Gorica vaheline mäng udu tõttu pooleli. Kohtumine katkestati 26. minutil seisul 0:0. Eesti koondise poolkaitsja oli Rudari algkoosseisus. Mäng jätkub täna, 20. novembril Eesti aja järgi kell 16.15.

Artur Pikk ja Ružomberok alistasid Slovakkia kõrgliigas 3:0 Podbrezova meeskonna. Pikk kuulus algkoosseisu ning vahetati pingile 71. minutil, kui Ružomberokil oli 2:0 eduseisus. Eesti kaitsja koduklubi asub tabelis viiendal kohal.