Augsburg oli pühapäeva õhtul 3:1 parem Hoffenheimist ning Klavan tegi taaskord kaasa kõik 90 minutit. Liigatabelis on Augsburg 30 punktiga viies, sama palju punkte on teeninud ka vastavalt kolmandal ja neljandal tabelireal asetsevad Mönchengladbachi Borussia ja Schalke 04. Tabeliliider on Müncheni Bayern ning teist kohta hoiab Wolfsburg.

Nädalavahetusel tegi oma uue koduklubi, Alcobendas Spordi, eest debüüdi 18-aastane Frank Liivak. Spordi ning linnarivaal Alcobendas-Levitt kohtumises jäid väravad löömata. Liivak sekkus mängu vahetusest kohtumise 63. minutil. Alcobendas Sport on Hispaania tugevuselt neljanda liiga 7. grupis 35 punktiga viiendal kohal.

Soome liigakarikaturniiril viigistas Ats Purje leivaisa Kuopion Palluseura 1:1 FC Lahtiga. Purje kuulus meeskonna avakoosseisu, tegi kaasa 60 minutit ning andis KuPSi ainsale väravale resultatiivse söödu.

Henri Anieri uus koduklubi, Dundee United, pääses Šotimaa liigakarikafinaali, kui võitis 2:1 Aberdeeni. Anier pääses väljakule kohtumise viimasteks minutiteks. Finaalis kohtub Dundee United Glasgow Celticuga, kes alistas teises poolfinaalis Rangersi 2:0. Finaal toimub 15. märtsil.

Marko Meerits ja Emmen tegid Hollandi esiliigas 1:1 viigi Venlo VVV-ga. Emmen on 22 vooruga kogunud 40 punkti, mis annavad neile liigatabelis viienda koha.

Igor Subbotin käis läinud nädalal oma uue koduklubi, Mlada Boleslavi (Tšehhi), eest väljakul kahel korral. Esmalt mängis Subbotin 45 minutit ning Mlada Boleslav alistas sõprusmängus Poola esiliigaklubi Lubini Zaglebie 2:0. Seejärel sõitis meeskond Portugali, kus toimub Atlandi karikaturniir. Avakohtumises jäädi 0:2 alla Taani klubile Brøndby, Subbotin sekkus mängu vahetusest kohtumise 76. minutil. Järgmise kohtumise peab Mlada Boleslav teisipäeval FC Midtjyllandi (Taani) vastu.

Teisipäeval käis väljakul Sergei Zenjov, kes aitas sõpruskohtumises Saratovi Sokoli vastu oma uue koduklubi, Moskva Torpedo, 2:0 võiduni. Zenjov andis ka Torpedo avaväravale, mille lõi 42. minutil Aleksei Pugin, resultatiivse söödu.

Pavel Londak aitas oma koduklubi, Bodø/Glimti 2:1 võiduni Levangeri vastu. Sõpruskohtumises Norra esiliigaklubi vastu tegi puurilukk kaasa teise poolaja, kus tema võrku ühtki palli ei löödud. Tulevast hooajast Levangeriga samas divisjonis mängiv Sogndal viigistas hooajaeelses sõprusmängus (tugevuselt kolmandas liiga mängiva) Førdega 1:1. Taijo Teniste tegi kaasa kohtumise esimesed 45 minutit, mille Sogndal 1:0 võitis.

Debreceni (Ungari) kaitsja Igor Morozov aitas kontrollkohtumises oma koduklubi 7:1 võiduni, kui alistati samuti kõrgliigas palliv Nyiregyhaza Spartacus. Morozov tegi kaasa 90 minutit.