Eestit kiitnud ja Putinit mõttetuks meheks nimetanud Venemaa jalgpallur sai karistada

 (17)
Eestit kiitnud ja Putinit mõttetuks meheks nimetanud Venemaa jalgpallur sai karistada
Jevgeni Frolov.Foto: Wikimedia Commons

Venemaa jalgpalliklubi Samara Krõlja Sovetovi väravavaht Jevgeni Frolov leiab, et Venemaa valitsus käitub koroonakriisi tingimustes absurdselt.

"Karantiinireeglite rikkumise eest tehakse viis tuhat rubla (umbes 62 eurot - toim.) trahvi... inimestel ei ole raha, nad istuvad palka saamata kodus ja neile väänatakse selline trahv," pahandas Frolov intervjuus Venemaa Youtube'i kanalile Futbolnõi Bigi.

"Euroopas ei ole nii. Olen rääkinud mõne Eesti sõbraga. Politsei käib ringi, aga kedagi ei karistata. Kui kaks-kolm inimest kogunevad, palutakse neil viisakalt laiali minna. Ja nüüd vaadake internetist, kuidas meie politsei käitub. Nad väänavad käsi või siis veavad nad autosse ja viivad trellide taha kapsasupi peale," lisas 31-aastane jalgpallur.

"Nagu kiibistamine? Nagu aru saan, siis valitsus püüdleb selle poole. Kui trahvi õigel ajal ära ei maksa, pannakse pangakonto kinni ja inimestelt võidakse ilma nende teadmata raha ära võtta. Kõik meie andmed on arvutites olemas. Valitsust ei huvita rahvas. Meid vajatakse vaid orjadena ja tööjõuńa."

Frolov kasutas ka võimalust kritiseerida Venemaa presidenti Vladimir Putinit.

"See, mida president televiisoris räägib, on jama. Öeldakse, et on tasustatud puhkused, aga see pole nii. Kuigi ta ütles, et "on vaja", siis keegi ei kuula teda. Ta pole kellegi liider ja keegi ei austa teda," rääkis ta.

Seotud lood:

Samara klubi teatas varsti pärast intervjuud, et Frolovi karistatakse rahatrahviga.

"Saame aru, et mängija kasutas õigust arvamust avaldada, ja tema seisukoht on kusjuures vastuolus klubi omaga. Sel raskel ajal peame olema ühtsed ja üritama viirusest jagu saada. Jevgeni Frolov rikkus intervjuuga lepingut ja kahjustas klubi mainet. Teda karistatakse vastavalt distsiplinaarreeglitele," seisis Krõlja Sovetovi teates.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)