ADO Den Haag oli tulemusega 2:0 üle FC Utrechtist ning on kolm vooru enne hooaja lõppu 27 punktiga 15. kohal ehk ühe koha ja ühe punkti võrra kõrgemal väljalangemistsoonist. Andres Oper pääses väljakule 66. minutil, teatab Eesti Jalgpalli Liit.

Ragnar Klavan jälgis AZ Alkmaari 0:0 viiki Nijmegeni NECiga varumeestepingilt. AZ on 55 punktiga viies.

Deventeri Go Ahead Eagles sai Hollandi esiliigas kolmanda järjestikuse kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:2 alla Sittardi Fortunale. Sander Post jooksis Deventeri eest väljakukile 70. minutil. Pärast 34 kohtumist on kotkad langenud 59 punktiga neljandaks.

AE Larissa alistas Sander Puri abiga 3:0 Panioniose ja kindlustas sellega koha Kreeka kõrgliigas ka järgmiseks hooajaks. Algkoosseisus alustanud ja 85. minutil välja vahetatud Puri sai 34. minutil kollase kaardi. Voor enne meistriliiga lõppu on Larissa 37 punktiga kaheksas, kuuenda koha klubi Kavala on vaid ühe silma kaugusel.

Andrei Sidorenkovi leivaisa SønderjyskE sundis Taani kõrgliigas Kaimar Saagi tööandja Silkeborgi tunnistama oma 4:0 paremust. Sidorenkov tegi kaasa terve kohtumise, Saag vahetati väljakule 71. minutil. Möödunud esmaspäeval viigistas Silkeborg (Saag sisse 79. minutil) Aalborgiga ning SønderjyskE (Sidorenkov kaartidega väljas) kaotas 0:2 FC Midtjyllandile. Silkeborgile tähendas allajäämine langemist neljandale kohale, 26 mängust on neil nüüd 40 silma. SønderjyskE asub 29 punktiga 10. kohal.

Inglismaa esiliigas võitis Sheffield United 1:0 Coventry Cityt, Derby County leppis väravateta viiki Barnsleyga. Vastavalt Mihkel Aksalu ega Henrik Ojamaa oma meeskondade ülesandmislehele ei kuulunud. Sheffield on pärast 43 mängu 58 silmaga kümnes, Derby 52 punktiga 16nes.

Vjatšeslav Zahovaiko vaatas tribüünilt, kui UD Leiria alistus Portugalis kodus 1:2 Braga Sportingule. Leiria on pärast 26 mängu 34 silmaga kuues.

Tarmo Kink tegi Györi ETO 1:1 viigimängus Szombathelyi Haladási vastu kaasa 90 minutit. Oma esimese täismängu Ungari meistriliigas sai kirja Martin Hurt, kes pidi Nyíregyháza Spartacusega vastu võtma 0:1 kaotuse liider Fehervarilt. Györi asub 22 mängu järel 39 silmaga kolmandal Spartacus 18 silmaga 15. ehk väljalangemistsooni esimesel real.

Sergei Pareiko tegi Moskva Dinamo vastu nullimängu, aidates sellega Tomski Tomi Venemaal 0:0 viigisadamasse. Pärast viit kohtumist on Tom kaheksa punktiga kuues.

Konstantin Vassiljev (90 minutit) aitas Lendava Naftal 3:1 alistada Sloveenia liigas teist kohta hoidva NK Maribori. Naftale annavad senisest 30 voorust kogutud 44 punkti kolmanda koha. Liiga lõpuni jääb kuus vooru.

Sergei Ženjov sekkus 67. minutil vahetusest, kui Lvivi Karpatõ viigistas 1:1 Užhorodi Zakarpattjaga, kus juures viimased lõid punkti toonud värava alles viimasel minutil. Kuus vooru enne hooaja lõppu on Karpatõ 42 punktiga Euroopa Liigasse viival viiendal kohal.

New York Red Bulls kirjutas Ameerika Ühendriikides tabelisse esimese kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:2 alla Carsoni linna klubile CD Chivas. Joel Lindpere mängis 90 minutit.

Enar Jäägeri Aalesund sai Norras 3:1 jagu Artur Kotenko Stavangeri Vikingist ja jätkab Norras 13 silmaga liidrikohal. Jääger sai platsile 75. minutil, Kotenko oli terve mängu pingil. Kahe tagumise meeskonna duellis jäi kaotajaks Aleksandr Dmitrijevi Hønefoss, kes kaotas kodus 1:2 Kongsvingerile. Dmitrijev vahetati mängu teiseks poolajaks. Seni punktita Hønefoss püsib viimasel kohal. Möödunud esmaspäeval alistas Aalesund (Jääger 90) 2:1 Kongsvingeri, Viking (Kotenko pingil) tegi 0:0 viigi Lillestrømiga ning Hønefoss (Dmitrijev koosseisu ei kuulunud) kaotas 1:5 Haugesundile.

Norra 1. divisjoni esimesest nädalast on Raio Piiroja Fredrikstadil 3:0 võit Alta üle ning sama tulemusega allajäämine Sarpsborg 08le. Bodø/Glimt Pavel Londakuga väravas võitis esmaspäevases avavoorus 4:1 Oslo Lyni ning alistus pühapäeval 0:1 Mjøndalenile. Alo Bärengrub kummaski mängus koosseisu ei kuulunud.

Aserbaidžaani tugevaima seltskonna kuue parima turniiril alistus Bakuu Neftši Agdami Karabahile 0:2 ja Lenkorani Hazar 0:1 FK Bakuule. Neftši ridades tegid Dmitri Kruglov ja Taavi Rähn kaasa 90 minutit, viimane teenis 35. minutil ka kollase kaardi, ning Vladimir Voskoboinikov vahetati väljakule 60. minutil. Tihhon Šišov jälgis Hazari mängu pingilt.

Kui teisest etapist on mängitud täpselt pool, asub Hazar 22 silmaga teisel ning Neftši 16 punktiga viiendal kohal. Liider Bakuu Interist lahutab neid vastavalt 2 ja 8 punkti.

Daniil Ratnikov jäi vahetusmeheks, kui Varna Černo More tunnistas Bulgaarias liider Loveči Litexi 4:0 paremust. Černo More on 23 kohtumise järel 36 punktiga kuues.

Vitali Gussev mängis Ploieşti Astra eest 90 minutit, kuid ei suutnud oma meeskonda päästa 0:1 allajäämisest Craiova Universitateale. Liigatabelis on Astra langenud 29 punktiga 13. kohale. Hooaega on jäänud mängida veel seitse vooru.