Eesti läks mängu juhtima 13. minutil, kui Sten Jakob Viidas lõi palli karistusala joonelt täpselt nurka. Meie noored otsustasid mängu saatuse juba avapoolaja lõpus, kui esmalt oli 39. minutil täpne Taaniel Usta ja 40. minutil lõi ilusa kauglöögi vastase väravavõrku Martin Vetkal, kirjutab jalgpall.ee.

Teisel poolajal oli Eesti täpne veel kahel korral - 65. minutil lõi Usta oma päeva teise tabamuse, kui pärast eksitud penaltit oli ta tagasi põrkunud palli esimesena löömas, 68. minutit hiljem vormistas lõppskoori Andrei Smirnov.

Tänases päeva esimeses kohtumises alistas Leedu Liechtensteini esimese poolaja väravatest 3:0. Kahe vooru järel on nii Eestil kui ka Leedul kirjas kuus punkti, Fääri saartel ja Liechtensteinil on veel punktiarve avamata.

Reedel, 26. aprillil toimub turniiri viimane mängupäev, kui Liechtenstein kohtub kell 11 Fääri saartega ja Eesti kell 13 Leeduga. Mõlemad mängud toimuvad Sportland Arenal. Sissepääs pealtvaatajate jaoks on tasuta.