Eesti U-23 koondis kohtub oktoobris Türgiga

 (6)
Eesti U-23 koondis kohtub oktoobris Türgiga
Foto: TERJE LEPP

Eesti U-23 koondis mängib A. Le Coq Arenal teisipäeval, 15. oktoobril kell 19:00 sõprusturniiri International Challenge Trophy raames Türgi eakaaslastega.

Trofee eest võitlevad kaheksa koondist, kes on jaotatud kahte alagruppi. Eestiga ühes alagrupis mängivad veel Slovakkia, kellega Eesti mängib kodus mai lõpus, ning Inglismaa, kellega kohtutakse järgmise aasta novembris võõrsil.

U-23 koondise peatreener Martin Reim teab, et lihtsat mängu oodata pole: "Türgi on väga tugev vastane ja tean, et tuleb raske mäng."

Reim lisas, et U-23 koondis on hea väljund mängijatele, kes on U-21 koondisest välja kasvanud, kuid A-koondisesse veel end murdnud pole. "Sellised mängud on suurepärased võimalused näidata oma oskuseid ja panna ennast kõrgemal tasemel proovile," märkis Reim.

Pilet kohtumisele maksab 2 eurot. LHV jalgpallikaardiga ja Jalgpallihaigla liikmekaardiga on sissepääs mängule tasuta. Väravad avatakse tund enne mängu.

Eesti täiskasvanute koondis kohtub Türgiga 2014. aasta MM-valikturniiri raames neli päeva varem, 11. oktoobril. Ka antud mäng toimub Lilleküla staadionil.

Futboliit (talgpall)