Kohtumise ainsa värava lõi 89. minutil penaltist Horvaatia klubis Spliti Hajdukis mängiv Ante Vukušic.

"Olime esimesel poolajal surve all ja ei osanud sellest välja tulla, oleksime võinud juba vaheajaks 0:1 või 0:2 taga olla," ütles Eesti U-21 koondise peatreener Frank Bernhardt. "Ka teisel poolajal surusid horvaadid tõsiselt ja kuigi suutsime paremini toime tulla, siis lõpuks murdusime. Pingilt vaadates tundus, et penaltiolukorras ei oleks olnud meie meestel tarvis viga teha."

Bernhardt kiitis Tartu publikut. "Peaaegu täismaja toetas meid - aitäh kõigile, kes staadionile tulid! Loodame ka tulevikus Tartus mängida," lausus sakslane.

EESTI - HORVAATIA 0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 89. pen. Ante Vukušic
Hoiatused: 7. Siim Tenno, 40. Maksim Paponov - 13. Marcelo Brozovic, 38. Renato Kelic

Eesti U-21: 1-Marko Meerits, 2-Andrei Veis, 3-Meelis Peitre, 4-Mikk Reintam, 5-Aleksei Jahhimovitš, 6-Siim Tenno, 7-Maksim Podholjuzin, 8-Elvis Liivamägi (87. 17-Mikk Laas), 9-Henri Anier, 10-Maksim Paponov (63. 16-Joonas Tamm), 11-Albert Prosa (73. 18-Hannes Anier).
Varus: 12-Mait Toom, 13-Marek Kaljumäe, 14-Artjom Artjunin, 15-Martin Tšegodajev, 16-Joonas Tamm, 17-Mikk Laas, 18-Hannes Anier.

Horvaatia U-21: 1-Lovre Kalinic, 2-Domagoj Antolic, 5-Renato Kelic, 8-Mateo Kovacic, 10-Mario Šitum (72. 17-Tonci Kukoc-Petraello; 80. 7-Dario Vujičevic), 11-Ivan Lendric (62. 9-Ante Vukušic), 13-Dino Škvorc, 14-Marcelo Brozovic, 15-Ivan Paurevic, 18-Mario Tičinovic, 19-Duje Cop.
Varus: 12-Marko Vasilj, 3-Dario Župaric, 7-Dario Vujičevic, 9-Ante Vukušic, 17-Tonci Kukoc-Petraello, 20-Dejan Glavica, 22-Karlo Brucic.

Eestil on valikgrupis, kuhu kuuluvad veel Hispaania, Šveits ja Gruusia, kirjas kahest mängust üks punkt. 1. septembril mängiti A. Le Coq Arenal Šveitsiga 0:0 viiki.

U-21 koondise järgmine valikmäng on 10. novembril võõrsil Hispaaniaga.