Võõrustajad asusid Helsingis Tali sisehallis toimunud mängu juhtima 17. minutil, kui Stanislav Pedõk suutis pareerida küll Niko Ikävalko löögi, ent lahtisele pallile sai esimesena jaole Jonne Hjelm. Veerand tundi hiljem tegi Miko Ojala seisuks 2:0.

Soome kolmas tabamus sündis 70. minutil penaltist, kui pärast Sebastian Mannströmi maha tõmbamist realiseeris 11 meetri trahvilöögi Hjelm, teatas Eesti Jalgpalliliit.

Treeningmäng 3. veebruaril Soomes
SOOME U-21 - EESTI U-21 3:0 (2:0)

Väravad: 17., 70. pen Jonne Hjelm, 33. Miko Ojala

Eesti U-21: 1-Stanislav Pedõk, 2-Andrei Veis (46. 14-Meelis Peitre), 3-Taijo Teniste, 4-Igor Morozov (46. 13-Aleksei Jahhimovits(), 5-Artjom Artjunin, 6-Eino Puri (c), 7- Igor Subbotin (46. 17-Rasmus Luhakooder), 8-Sergei Mos(nikov (66. 15-Siim Luts), 9-Rauno Alliku, 10-Alebert Taar (58. 16-Ats Sillaste), 11-Artjom Dmitrijev (46. 18-Albert Prosa)

Eesti U-21 koondise järgmine ja ühtlasi viimane treeningkohtumine enne 3. märtsil toimuvat EM-valikmängu Gruusia vastu toimub kolmapäeval, 17. veebruaril võõrsil Leedu vastu.

EM-valiksarja 2. alagrupis on Eesti kuue kohtumise järel 9 punktiga kolmas. Liider on S(veits 16 punktiga (7 kohtumisest), kellele järgnevad Türgi 10 (6), Eesti 9 (6), Gruusia 5 (5), Armeenia 4 (6) ja Iirimaa 4 (6) silmaga.