Kohtumist teravamalt alustanud ühendemiraatlased asusid juhtima 18. minutil, ent Eesti ei lasknud vastust pikalt oodata ning viigistas 21. minutil. Sinisärkide eest lõi nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse Joel Indermitte.

Turniiripaika kolm päeva varem jõudnud vastased olid esimesel poolajal kindlamad kui pühapäeva õhtul saabunud eestlased, ent tasahilju pääses meie võimsus ning meeskondlikkus maksvusele. Sellele vaatamata asusid Ühendemiraadid 60. minutil mängu 2:1 juhtima.

Teisel poolajal kokku viis vahetust teinud Eesti viigistas seisu kolmandal lisaminutil, kui äärelt sisse tulnud palli tulistas 16 meetri joonelt väravavõrku Aleksei Belov.

Kohtumise järel löödi penalteid, kuid mitte võitja, vaid samasse alagruppi kuuluva Itaalia vastase selgitamiseks. Trahvilöökide sooritamisel olid kindlad vastased, võites 3:1. Pärast Maksim Podholjuzini tabamust eksisid nii Mikk Metsa, Karl-Eerik Luigend kui Belov.

Eesti mängib järgnevalt seega Itaaliaga. Neljast kolmeliikmelisest alagrupist pääseb edasi iga grupi võitja ning parim teise koha meeskond. Juhul, kui Eesti poolfinaali ei edene, jäädakse nädala lõpuni kohapeale laagrisse, et valmistuda eliitringiks.

24.-29. maini Horvaatias toimuval turniiril on Eesti vastasteks lisaks võõrustajatele Portugal ja Belgia. Teisipäeva õhtul FC Floraga karikafinaalis mängivad U-19 koondislased liituvad meeskonnaga kolmapäeval.