Kohtumise ainus värav sündis 40. minutil Marin Mici jalast. Karistuslöögi olukorras jättis Joel Indermitte vastase katmata ning too pääses värava eest vabalt löögile.

Peatreener Frank Bernhardti sõnul pidanuks kohtumine viiki jääma, kuivõrd kumbki meeskond ei olnud teisest märkimisväärselt üle.

“Terve meeskond on väga pettunud, sest kaotus ei olnud õiglane tulemus,” ütles Bernhardt. “Olime kaitses üldiselt head, kuid ei suutnud ründes piisavalt teravusi ja võimalusi tekitada.”

Eesti olukord muutus keerulisemaks 48. minutil, kui teise kollase kaardi sai Martin Ustaal. Esmalt 43. minutil hoiatuskaarti näinud Ustaal lõi eemaldamise toonud olukorras minema pääsemas olnud vastast selja tagant, millele koheselt ka karistus järgnes.

Viigistamise võimalus kukkus 92. minutil sülle Bert Klemmerile, kui Eesti audisisseviske klaarimisel ebaõnnestunud horvaadid lõid palli 15 meetril vabalt löögile pääsenud Klemmerile, kuid pall lendas napid pool meetrit paremast ülanurgast mööda.

Teises avavooru mängus alistas Belgia 1:0 Portugali. Eesti järgmine vastane on neljapäeval just Portugal. Belgiaga kohtutakse pühapäeval.