Eesti U-17 koondis kaotas EM-valikturniiril Saksamaale

 (9)
Eesti U-17 koondis kaotas EM-valikturniiril Saksamaale
Eesti U17 jalgpallikoondis

Eesti U-17 jalgpallikoondis alustas kodust Euroopa meistrivõistluste valikturniiri 0:5 allajäämisega Saksamaale.

Kadrioru staadionil toimunud kohtumises asus Saksamaa Mirco Borni väravast juhtima 4. minutil, Fabian Schnellhardt lõi 40. minutil seisuks 2:0. Teisel poolajal lisas Schnellhardt veel ühe ning Levent Aycicek kaks väravat.

"74. minutil oli seis 0:5, mis teeb suure kaotuse eriti valusaks, nelja minutiga löödi kolm väravat," sõnas peatreener Frank Bernhardt. "Järgmistes mängudes peame mängima nagu täna esimesel poolajal. Kindlasti tahame punkte korjata."

Teises avapäeva kohtumises sai Austria Kuusalu staadionil 3:0 jagu Bosnia ja Hertsegoviinast.

EM-valikturniir jätkub pühapäeval, 17. oktoobril. Siis kohtuvad Kuusalus kell 13.00 Austria - Saksamaa ning 16.00 Kadriorus Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina.

--------------------------------------------------

SAKSAMAA U-17 - EESTI U-17  5:0 (2:0)

Väravad: 4. Mirco Born, 40., 76. Fabian Schnellhardt, 74., 78. Levent Aycicek 
Hoiatused: 27. Kevin Kauber, 70. Bogdan Vaštšuk

Saksamaa: 1-Odisseas Vlachodimos, 2-Mitchell Weiser (78. 13-Koray Kacinoglu), 3-Cimo Röcker, 4-Kaan Ayhan, 5-Nico Perrey, 6-Robin Yalcin, 7-Mirco Born (59. 14-Samed Yesil), 8-Emre Can, 9-Nils Quaschner (60. 11-Okan Aydin), 10-Levent Aycicek, 15-Fabian Schnellhardt.
Varus: 12-Cedric Wilmes, 11-Okan Aydin, 13-Koray Kacinoglu, 14-Samed Yesil, 16-Timo Cecen, 17-Koray Günter, 18-Maximilian Arnold.

Seotud lood:

Eesti: 1-Silver Saluste, 3-Kenet Vuks, 4-Jevgeni Udalov, 5-Janar Õunap, 8-Marten Saarlas (69. 7-Bogdan Vaštšuk), 9-Nikita Koger, 10-Roman Sobtšenko (59. 18-Robert Kirss), 11-Kevin Kauber, 15-Martin Allik, 16-Lauri Välja, 17-Albert Anissimov.
Varus: 12-Riido Reiman, 2-Edgars Butlers, 6-Mikk Jürisson, 7-Bogdan Vaštšuk, 13-Hindrek Ojamaa, 14-Ragnar Piir, 18-Robert Kirss.

Mänguolud: +2, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 468
Peakohtunik: Augustus Viorel Constantin (Rumeenia)
Abikohtunikud: Sebastian Eugen Gheorghe (Rumeenia), Levan Todria (Gruusia)
Neljas kohtunik: George Vadachkoria (Gruusia)

Futboliit (talgpall)